Raport_2007_PL_SG v2
Teraz jesteś w: Strona głównaProdukty i usługi › Stacje paliw
dopasuj rozmiar czcionki: A A A

Stacje paliw

Zobacz wszystkie w raporcie


Porównaj 2007 - 2009


W tej sekcji prezentujemy wybrane fragmenty raportu dotyczące stacji paliw.
 

Sortuj według  

Detal

Stacje paliw - Detal - Polska

Na koniec 2007 roku Koncern w polskiej sieci posiadał 1 897 stacji paliw funkcjonujących w segmentach premium oraz ekonomicznym. Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Polska

Od 1 września 2007 roku do 31 grudnia 2007 roku, w celu przygotowania się do realizacji Narodowego Celu Wskaźnikowego ... Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Polska

Pozytywne zmiany w obszarze detalicznym przyciągnęły w 2007 roku do sieci detalicznej Koncernu ok. 0,5 mln nowych klientów. Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Niemcy

ORLEN Deutschland AG to spółka z siedzibą w Elmshorn, która zarządza siecią 518 stacji paliw, z tego 58 pod marką ORLEN, 431 pod marką Star oraz 29 stacjami „przymarketo wymi”. Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Niemcy

W 2007 roku ORLEN Deutschland AG opracował nową strategię „Rising Star“ mającą na celu optymalizację oferty oraz repozycjonowanie marki Star jako drugiej najsilniejszej marki ekonomicznej w Niemczech. Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Czechy

Na terenie Republiki Czeskiej PKN ORLEN dysponował siecią 326 stacji paliw funkcjonujących, podobnie jak pozostałe obiekty Grupy w regionie, w segmentach premium i ekonomicznym. Zobacz więcej»

Stacje paliw - Detal - Litwa

W 2007 roku PKN ORLEN opracował i rozpoczął wdrażanie średnioterminowej strategii sprzedaży detalicznej w krajach bałtyckich. Zobacz więcej»

Ochrona środowiska

Stacje paliw - Ochrona środowiska - Polska

W 2007 roku nakłady inwestycyjne na zadania związane z ochroną środowiska w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku w 2007 roku wyniosły ponad 122 mln zł. Zobacz więcej»


Marki Grupy ORLEN